• BIP
  • epuap
  • Ikona telefonu

Informacja dla odbiorców usług wodociagowych w Kamionku i Kamieniu Śląskim

W dniach od 18.07.2018 do 27.07.2018  KPW Gogolin Sp. z o.o. prowadziła intensywne prace na Stacji Uzdatniania Wody w Kamieniu Śląskim . Celem tych prac było zwiększenie o 100 % zdolności produkcyjnej, tak aby w okresach szczytowego letniego zapotrzebowania na wodę pokryć zapotrzebowanie na nie odbiorców. Cel ten osiągnięty będzie w najbliższych dniach tj. do 10 sierpnia.

Jednak prace przy przełączaniu na nowy układ zasilania przez pompy sieciowe, dostosowanie automatycznego sterowania pracą SUW powodowało liczne zakłócenia w jakości świadczonych usług i jakości wody, zmiennego w dużym zakresie ciśnienia i dużej zmienności przepływu.

Skutki negatywne, które odczuli użytkownicy, były wynikiem prac na „żywym organizmie” sieci wodociągowej.

Mając na uwadze dobro naszych odbiorców serdecznie przepraszamy za powstałe niedogodności.

Osoby, które dotknęły problemy z jakością usług wodociągowych prosimy o składanie pisemnych reklamacji do BOK Spółki. Spółka Posiada pełną wiedzę o odcinkach, które miały zakłócenia w pracy.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Komunalne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gogolin.