• BIP
  • epuap
  • Ikona telefonu

Prace na SUW Kamień Śląski - 18.07.2018

Komunalne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gogolin Sp. z.o.o. informuje, iż w związku z pracami na Stacji Uzdatniania Wody w Kamieniu Śląskim w dniu 18.07.2018 (środa) w godzinach 7.30 – 15.00 mogą występować na terenie miejscowości Kamień Śląski i Kamionek  przerwa w dostawie wody, przejściowy spadek ciśnienia oraz zwiększoną mętność wody.
 

Pogorszenia jakościowe mogą utrzymywać się jeszcze w następnym dniu. Zabrudzenia pochodzące z odłożonych w rurociągach osadów żelaza i manganu objawiające się żółtawo-brązowym zabarwieniem mogą powodować powstawanie plam na białym praniu, dlatego w terminie prac zaleca się, aby sprawdzić barwę wody przed przystąpieniem do prania. Do pozostałych celów higieniczno-sanitarnych woda może być używana bez ograniczeń. Zaleca się wcześniejsze zaopatrzenie w niezbędne ilości wody. Całkowite oczyszczenie wody można przyspieszyć odkręcając krany w mieszkaniu. Spadek ciśnienia w punktach poboru wody w mieszkaniach, który może wystąpić po pracach może być spowodowany zanieczyszczeniem filtrów siatkowych w jakie zaopatrzone jest większość kranów i urządzeń AGD (pralki, zmywarki, podgrzewacze wody itp.). Oczyszczenie filtrów powinno zapewnić przywrócenie wcześniejszego ciśnienia wody w punktach poboru.

 

Za wynikłe z tego tytułu utrudnienia przepraszamy.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Komunalne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gogolin.