NOWE UMOWY NA POBÓR WODY I ODPROWADZANIE ŚCIEKÓW: 77 423 20 38     Nowe oferty pracy http://bip.kpwgogolin.pl/35/14/oferty-pracy.html

Woda warunkowo przeznaczona do spożycia w dzielnicy Kocina

Woda warunkowo przeznaczona do spożycia w dzielnicy Kocina

W związku z decyzją nr 3/HK/2024 w sprawie wykrycia bakterii grupy coli informujemy iż ujęcie st. 1P w Górażdżach woda została warunkowo dopuszczona do spożycia.

Wodę z kranu można spożywać jedynie po przegotowaniu.

Woda z kranu może być używana do utrzymania higieny osobistej, kąpieli oraz spłukiwania toalet, mycia podłóg i innych celów domowych.

Woda jedynie po przegotowaniu może być używana do mycia owoców, warzyw, naczyń kuchennych.

Dane ujęcie zostanie zachlorowane i przebadane w celu ponownego późniejszego uruchomienia. Woda ujmowana z w/w studni dostarczała wodę do miejscowości Gogolin ul. Ligonia od nr 43  do PSZOK, ul.Powstańców, ul.Spacerowa,ul.Akacjowa, ul.Spokojna, ul.Akacjowa, ul.Dzierzonia, ul.Dębowa od nr 19 (nowa ulica).

W celu przeprowadzenia działań naprawczych Spółka przepłukała i przechlorowała sieci wodociągowe na  ulicach do których docierała woda skażona.

Do czasu przeprowadzenia ponownych badań jakości wody przydatnej do spożycia na dany obszar przekierowana została woda z ujęcia st.2 w Górażdżach o zwiększonej zawartości chloru w wodzie w ilości nie przekraczającej 0,3 mg/l.

Woda z ujęcia nr.2 została już wcześniej przebadana i można z niej normalnie korzystać. Spełnia parametry jakościowe wody przeznaczonej do spożycia.

PDF20240208.pdf (937,35KB)
 
  • .

    Aktualności

    Uprzejmie prosimy by w związku z zagrożeniem wirusem, mając na uwadze zdrowie Naszych klientów i pracowników Komunalnego Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Gogolin dokonywać płatności przelewem lub kartą.
    Bardzo prosimy by unikać płatności gotówkowych.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera