Oferta pracy Elektryk - Automatyk Praca w Dziale Wodociągów i Kanalizacji przy obsłudze i eksploatacji urządzeń i maszyn związanych z produkcją, i dostarczaniem wody oraz odprowadzaniem ścieków komunalnych. http://bip.kpwgogolin.pl/35/14/oferty-pracy.html

  • BIP
  • epuap

Prace na sieci 1-Maja Kamień Śląski 2018

Komunalne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gogolin Sp. z.o.o. w związku z wymianą sieci wodociągowej w ulicy 1-Maja informuje, iż wykonanie niezbędnych prac spowodować może chwilowe pogorszenie jakości wody lub przerwy w jej dostawie oraz utrudnienia w ruchu drogowym.

W związku z tym prosi się mieszkańców o wyrozumiałość dla wynikłych utrudnień. Ponadto przewidziane prace, w tym mogących polegać na przełączeniu przyłączy wodociągowych, będą wymagały miejscami wejścia pracowników Spółki na tereny nieruchomości w celu wykonania wymaganych prac.    

 

 

Za wynikłe z tego tytułu utrudnienia przepraszamy.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Komunalne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gogolin.