• BIP
  • epuap
  • Ikona telefonu

Sieć wodociągowa

  1. Miejscowości Gogolin, Obrowiec, Malnia, Chorula oraz Górażdże zasilane są z ujęć podstawowych Górażdże "Lhoist" oraz Gogolin - SUW (własność Krapkowice). Sieć wodociągowa wykonana jest w przeważającej części z rur PVC i PE z niewielkimi docinkami rurociągów żeliwnych.

  2. Miejscowości Kamień Śląski, Kamionek zasilane są z ujęć w miejscowości Kamień Śląski. Sieć wykonana jest główne z rur PVC.

  3. Miejscowości Dąbrówka oraz Zakrzów zasilane są z ujęcia "Dalnia". Sieć wodociągowa wykonana jest w całości z rur PVC.

  4. Miejscowości Odrowąż jako jedna ze względu na swoje położenie nie posiada bezpośredniego połączenia z siecią wodociągową Gminy Gogolin. Zasilana jest z ujęć na terenie miejscowości Krapkowice na zasadzie zakupu hurtowego wody z WiK Krapkowice.

Awarie na sieci wodociągowej można zgłaszać pod numerem 77 423 20 36

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Komunalne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gogolin.