• BIP
  • epuap
  • Ikona telefonu

Aktualności

7.05.2021 r. - AWARIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W GOGOLINIE

Z powodu awari sieci wodociągowej przy ul. Zielonej i Krapkowickiej w Gogolinie nastąi przerwa w dostawie wody na czas usunięcia awarii.

Informujemy mieszkańców ul. Kolejowej, Konopnickiej, Szkolnej, Wyzwolenia, Sienkioewicza, Zielonej, Uroczej, Leśnej, Wierzbowej, Romantycznej, Przyjaciół Schongau, Nowej, Wapiennej i Kamiennej w Gogolinie, że w dniu 7 maja 2021 r. z powodu awarii sieci wodociągowej wystąpi przerwa w dostawie wody. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

 

 

4.05.2021 r. - Awaria sieci wodociągowej przy ul. Kozielskiej w Gogolinie została usunięta. Mieszkańcom ulic: Kozielska, Rolna i Czereśniowa w Gogolinie przywrócono dostawę wody. W chwili obecnej trwa płukanie sieci w tym rejonie. Podczas płukania mogą wystąpić zaburzenia ciśnienia w sieci oraz chwilowe pogorszenia w jakości dostarczanej wody. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

 

4.05.2021 r. - AWARIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W GOGOLINIE

Informujemy mieszkańców ul. Kozielskiej, Rolnej i Czereśniowej w Gogolinie, że w dniu 4 maja 2021 r. z powodu awarii sieci wodociągowej na ul. Kozielskiej wystąpi przerwa w dostawie wody. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

 

 

21.04.2021 r. - Informacja o przerwach w pracy KASA Spółki.

Informujemy klientów KPW Gogolin, że w dniach od 23 kwietnia - piątek do 27 kwietnia - wtorek KASA spółki mieszcząca się w budynku przy ulicy Ligonia 15 będzie NIECZYNNA. Powodem zamknięcia kasy spółki są niezbędne do wykonania prace serwisowe związane z aktualizacją systemów infromatycznych oraz niezbędnymi pracami w serwerowni spółki.

Informujemy, że płatności w tych dniach można dokonywać w banku, na poczcie lub bankwym przelewem internetowym.

 

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie gminy Gogolin, których nieruchomości nie zostały podłączone do sieci kanalizacji sanitarnej od dnia 1 kwietnia 2021 roku zarząd spółki Komunalne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gogolin podjął decyzję o obniżeniu cen za "wywóz szamba".

Dodatkowo aby usprawnić transport odpdaów płynnych podjęto decyzję o zakupie nowej beczki do przewozu odpadów płynnych o większej pojemności.
 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Komunalne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gogolin.